Vaillant Kombi Servisi

Servis Numaramız 0 553 033 63 43 'tür. Ayrıca "Servis Talebi" sayfamızdan servis talep edebilirsiniz. Kombi Bakımı 50 TL ve Klima Bakımı 60 TL'dir....

PROTHERM KOMBİ ARIZA KODLARI

Aşağıda bazı arıza kodlarına karşılık "Cihazınızı Resetleyin" tavsiyemiz üzerine cihazınızı resetlediğinizde birçok sorunun tarafınızdan giderildiğini göreceksiniz. Ancak, kombinizi resetlemenize rağmen sorun hala devam ederse, Sincan Kombi Teknik Servisi olarak size servis hizmeti vermek suretiyle yardımcı olmamız gerekecektir. Bu kapsamda servis isteğinizi, "Servis Talebi" sayfamızdan oluşturabilirsiniz. Servis talebinizi oluşturduğunuzda en kısa sürede servis elemanlarımız tarafından, sizden telefonla randevu alındıktan sonra, sizin uygun olduğunuz bir zamanda servis hizmetiniz sunulacaktır. Şimdi arıza kodlarına bir göz atalım;

F1: Bu hata kodu çok sayıda etken sonucunda oluşabilir. Bu etkenler şunlar olabilir: kombiye gaz gelmiyor, limit sensör arızası, pompa arızası, ateşleme grubundan kaynaklanan bir veya aşırı ısınma arızasıdır. Kombinizin gaz vanasını kontrol edin ve cihazınızı resetleyiniz. Sorun yine de devam ederse, servis çağırınız.

F2: Sıcak Su Sensörü Hatası sonucu ortaya çıkar. Cihazınızı resetleyiniz. Sorun yine de devam ederse, servis çağırınız.

F3: Aşırı ısınma hatası, lütfen petek vanalarınızı açın, cihazınızı resetleyiniz. Sorun yine de devam ederse, servis çağırınız.

F4: Lynx kombi modelinde bu hata gaz gelmemesi hatasıdır. Gaz vanasını kontrol ediniz. Sorun yine de devam ederse, servis çağırınız.

F5: Leopar modelinde bu arıza anakart veya düşük voltaj arızasıdır. Bu hata, Lynx modelinde baca prosestatı hatası veya düşük voltaj sonucu ortaya çıkar. Her iki cihazda da bu arıza için regülatör gereklidir.

F6: Leopard modelinde baca arızasıdır. Bacanızı kontrol ediniz ve cihazınızı resetleyiniz. Sorun yine de devam ederse, servis çağırınız.

F7: Leopard modelinde anakart ve ekran kartı iletisimsizliği sonucu ortaya çıkar. Anakart arızalı demektir. servis çağırınız.

F10: Su basınc yetersizliği hatasıdır. Kombinizin üzerindeki 2 adet çevirme düğmesini “OFF” konuma getiriniz “OFF” konuma getirdiğinizde ekranda su basınç seviyesi çıkacaktır. Çıkınca, kombinizin alt kısmında siyah veya mavi renkte doldurma vanası görünmektedir. Yavaş yavaş sola doğru çeviriniz. Ekrandan su seviyesi 1.5 bar olana kadar su eklemeye devam ediniz Daha sonra 2 düğmeyi de eski konumuna getirerek kombinizi çalıştırınız. Eğer suyu fazla basarsanız kombiniz su akıtacaktır. Basıncı 2.0 bar seviyesinin üstüne çıkarmayınız!!! Eğer yanlışlıkla fazla su basarsanız herhangi bir petekten fazla suyu tahliye ederek 1.5 konumuna getirebilirsiniz.

F20: Panther modelinde stb atık, kalorifer gidiş suyu sıcaklığı çok yüksektir.

F22: Kuru yanma, cihazda su yoktur.

F25: Atık gaz emniyet sıcaklık sınırlayıcısı, atık gaz sıcaklığı çok yüksektir.

F27: Olmadığı halde alev gösterilmesidir. Gaz ventili üzerindeki ventiller kaçırıyor demektir. Lütfen servis çağırınız.

F28: Cihazın devreye girmesi sırasında Alev oluşmaması arızasıdır.

F29: Tekrar ateşlemiyor arızasıdır.

F32: Fanın devir sayısında sapma arızasıdır.

F42: Kodlama direncinde kısa devre var demektir.

F65: Elektronik sistemin ısısı çok fazla demektir.

Şirketler Şirketler

 

 

Sincan Kombi Teknik Servisi

Elvankent Protherm Kombi Teknik Servisi Elvankent Protherm Kombi Servisi Fatih Protherm Kombi Teknik Servisi Fatih Protherm Kombi Servisi Batıkent Protherm Kombi Teknik Servisi Batıkent Protherm Kombi Servisi Çayyolu Protherm Kombi Teknik Servisi Çayyolu Protherm Kombi Servisi Ankara Protherm Kombi Teknik Servisi Ankara Protherm Kombi Servisi Etimesgut Protherm Kombi Teknik Servisi Etimesgut Protherm Kombi Servisi Yapracık Protherm Kombi Teknik Servisi Yapracık Protherm Kombi Servisi Yenikent Protherm Kombi Teknik Servisi Yenikent Protherm Kombi Servisi Eryaman Protherm Kombi Teknik Servisi Eryaman Protherm Kombi Servisi Sincan Protherm Kombi Teknik Servisi Sincan Protherm Kombi Servisi Yaşamkent Protherm Kombi Teknik Servisi Yaşamkent Protherm Kombi Servisi Konutkent Protherm Kombi Teknik Servisi Konutkent Protherm Kombi Servisi Çankaya Protherm Kombi Teknik Servisi Çankaya Protherm Kombi Servisi Elvankent Protherm Kombi Bakımı Fatih Protherm Kombi Bakımı Batıkent Protherm Kombi Bakımı Çayyolu Protherm Kombi Bakımı Etimesgut Protherm Kombi Bakımı Yapracık Protherm Kombi Bakımı Yenikent Protherm Kombi Bakımı Eryaman Protherm Kombi Bakımı Sincan Protherm Kombi Bakımı Yaşamkent Protherm Kombi Bakımı Konutkent Protherm Kombi Bakımı Çankaya Protherm Kombi Bakımı Protherm Kombi Bakımı Elvankent Protherm Kombi Bakımı Fatih Protherm Kombi Bakımı Batıkent Protherm Kombi Bakımı Çayyolu Protherm Kombi Bakımı Etimesgut Protherm Kombi Bakımı Yapracık Protherm Kombi Bakımı Yenikent