Vaillant Kombi Servisi

Servis Numaramız 0 553 033 63 43 'tür. Ayrıca "Servis Talebi" sayfamızdan servis talep edebilirsiniz. Kombi Bakımı 50 TL ve Klima Bakımı 60 TL'dir....

DOĞALGAZ FATURANIZI DÜŞÜRMENİN İPUÇLARI

Azalan doğal kaynaklar ve doğalgazın el yakan seviyedeki fiyatı doğalgazın değerine değer katmaktadır. Artık doğalgaz çok daha da kıymetli bir hale gelmiştir. Gün geçtikçe artan doğalgaz faturaları sebebiyle, en ucuz ve belkide en temiz ısınma yöntemlerinde biri olan doğalgaz için tasarruf yöntemlerini aramak çok önemli bir hale gelmiştir.

Bu kapsamda, doğalgaz faturanızı cep yakmayacak seviyeye indirmek için alabileceğiniz bir kaç tedbiri burada sıralamak istiyoruz.

1. Yoğuşmalı Kombi Kullanın!

Yoğuşmalı kombiler, dış ortama atılan su buharındaki enerjiyi, ısıtma işlemi için kullanabilen tasarruflu cihazlardır. Yani yoğuşmalı kombiler, teknolojileri sayesinde, normal kombiler için atık olan gaz halindeki su buharını sıvılaştırarak, kendine fazladan ve masrafsız bir ısı kaynağı haline getirir. Yoğuşmalı kombileri tercih edin, hem aile bütçenize hem de doğaya bir iyilik yapmış olursunuz. Evinizin ve iş yerinizin şartlarına en uygun yoğuşmalı kombiyi seçebilmeniz için sincankombiteknikservisi web sitemizden ipuçları bulabilirsiniz.

2. Isı Yalıtımızı Yaptırın!

Isı yalıtımı bulunmayan mekanlarda kapılar, pencereler ve duvarlar ısı kaybının en çok yaşandığı noktalardandır. Bu kaybın %50 seviyesine çıkabileceğini üzülerek hatırlatmak isteriz. Isı yalıtımınızın olmaması/eksik olması, bütçenizin bir kısmını atmosfere harcadığınız anlamına gelmektedir. Isı yalıtımını kazançlı bir yatırım olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. Bir defalık yapacağınız yatırım, yıllar boyunca cebiniz rahatlatacak ve doğalgaz faturanıza yansıyacaktır.

3. Bakım Yaptırın!

Doğalgaz sisteminizin bakımını düzenli yaptırmak cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzattığı gibi doğalgaz harcanızda da bir ekonomi oluşturacaktır. Sorunsuz çalışan bir ısıtma sistemi, verimli bir ısınma sağlar. Bu durumda, doğalgaz ısıtma sisteminizin tüm kapasitesinden yararlanmış olursunuz. Böylece, bakımsızlık ve ısı kayıpları nedeniyle, faturanıza fazladan yük bindirmenizi de engellemiş olursunuz. sincankombiteknikservisi web sayfası, hızlı ve ekonomik olarak bakım ve servis hizmeti maksadıyla açılmış bir internet sitesi olup kombi bakımı hizmetimiz ile kombinizin ömrünü uzatabilir ve faturanızdaki fazla yükü hafifletebilirsiniz. Web sitemize, internet üzerinden aşağıdaki etiketler ile bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Sincan Kombi Teknik Servisi